Kontakt

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Centrum Usług Wspólnych w Radzyminie

ul. 11 listopada 2
05-250 Radzymin
tel. (22) 667 69 00

Krzysztof Czuba – Dyrektor
czuba@radzymin.pl,

Katarzyna Konopko-Walkowiak – Zastępca Dyrektora
kwalkowiak@radzymin.pl,

Anna Ślesicka – Główny Księgowy
aslesicka@radzymin.pl

Dział Kadr i Płac
tel. (22) 667 69 02
Gabriela Jaworska, gjaworska@radzymin.pl
Anna Morek-Stencel, amorek@radzymin.pl
Judyta Szraga, jszraga@radzymin.pl

Samodzielne stanowisko ds. oświaty
tel. (22) 667 69 07
Paulina Getka, pgetka@radzymin.pl

Dział Administracyjno – Organizacyjny
tel. (22) 667 69 03
Ewelina Podgórna-Gruchot, epodgorna@radzymin.pl
Iwona Rucińska, irucinska@radzymin.pl

Dział Finansowo – Księgowy
tel. (22) 667 69 05
Katarzyna Bialik, kbialik@radzymin.pl
Agnieszka Cholewińska, acholewinska@radzymin.pl
Marta Jabłecka, mjablecka@radzymin.pl
Renata Rudzka, rrudzka@radzymin.pl
Elżbieta Skwara, eskwara@radzymin.pl

Zacznij pisać i potwierdź wciskając Enter

Shopping Cart