Kontakt

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Centrum Usług Wspólnych w Radzyminie

ul. 11 listopada 2

05-250 Radzymin

tel. (22) 667 69 00

Krzysztof Czuba – Dyrektor czuba@radzymin.pl

Katarzyna Konopko-Walkowiak – Zastępca Dyrektora kwalkowiak@radzymin.pl

Anna Ślesicka – Główny Księgowy aslesicka@radzymin.pl

Referat Kadr i Płac tel. (22) 667 69 02

Anna Morek-Stencel, amorek@radzymin.pl – kierownik referatu

Gabriela Jaworska, gjaworska@radzymin.pl

Judyta Szraga, jszraga@radzymin.pl

Samodzielne stanowisko ds. oświaty tel. (22) 667 69 07

Paulina Getka, pgetka@radzymin.pl

Referat Administracyjno – Organizacyjny tel. (22) 667 69 03

Iwona Rucińska, irucinska@radzymin.pl – kierownik referatu

Ewelina Podgórna-Gruchot, epodgorna@radzymin.pl

Referat Finansowo – Księgowy tel. (22) 667 69 05

Marta Jabłecka, mjablecka@radzymin.pl – kierownik referatu

Katarzyna Bialik, kbialik@radzymin.pl

Agnieszka Cholewińska, acholewinska@radzymin.pl

Renata Rudzka, rrudzka@radzymin.pl

Elżbieta Skwara, eskwara@radzymin.pl

Zacznij pisać i potwierdź wciskając Enter

Shopping Cart