Laboratoria Przyszłości w Radzyminie

Z ogromną przyjemnością informujemy, że wszystkie szkoły podstawowe z naszej Gminy wzięły udział w Programie „Laboratoria Przyszłości”, którego celem jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów. Pozyskane środki finansowe w wysokości prawie
1 miliona złotych, wydatkowane są na zakup nowoczesnego sprzętu, który uatrakcyjni zajęcia szkolne i zostanie wykorzystany na zajęciach pozalekcyjnych i tym samym przyczyni  się do rozwijania umiejętności samodzielnego myślenia, zdolności matematycznych oraz umiejętności
w zakresie nauk przyrodniczych oraz przybliży naszym uczniom świat technologii i inżynierii.

Cieszymy się, że mogliśmy się przyczynić do tego sukcesu !

 

Zacznij pisać i potwierdź wciskając Enter

Shopping Cart

Accessibility Toolbar