Radzymińskie szkoły otrzymały sprzęt komputerowy!

Radzymińskie szkoły otrzymały sprzęt komputerowy!
Sprzęt komputerowy i oprogramowanie o wartości blisko 120 000,00 zł trafił do dwóch radzymińskich szkół: Szkoły Podstawowej nr 1 Słupnie i szkoły w Starych Załubicach.
Gmina Radzymin w partnerstwie z Samorządem Województwa Mazowieckiego realizuje projekt pn. „Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego” projekt nr RPMA.10.01.01.14-E047/20, którego celem jest podniesienie jakości nauczania w min. 516 szkołach z terenu Województwa Mazowieckiego poprzez zakup sprzętu i oprogramowania oraz przeprowadzenie szkoleń mających na celu przygotowanie szkół, nauczycieli i uczniów do nauki zdalnej. W ramach projektu Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w Słupnie oraz
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Starych Załubicach otrzymają pakiet sprzętu w postaci: zestawów komputerowych, laptopów, tabletów, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, projektorów multimedialnych oraz pakietów oprogramowań wspierających naukę zdalną. Ponadto wsparciem szkoleniowym w zakresie nauczania zdalnego objęci zostaną nauczyciele i uczniowie. Wartość projektu wynosi 80 624 303,30 zł, natomiast dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej wynosi: 61 624 333,56 zł.

Zacznij pisać i potwierdź wciskając Enter

Shopping Cart

Accessibility Toolbar